');
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Apie mus

Susisiekite su mumis - +370 620 79466

MB "Litkrausta" - sparčiai auganti, entuziastinga ir energinga įmonė, teikianti perkraustymo bei krovinių transportavimo paslaugas gyventojams bei verslui.

Esame sukaupę didelę patirtį perkraustymo srityje, ypatingą dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei užtikrinti, tad turime nuolat augantį sugrįžtančių klientų ratą. Manome, jog geriausia įmonės vizitinė kortelė - nepriekaištingai atlikti darbai, tad siekiame teikti tokio lygio paslaugas, kokias norėtume ir patys gauti. Nuolat investuojame į įrankius bei reikiamą įrangą tam, jog visi darbai būtų atlikti greitai, saugiai ir kokybiškai. Savo veiklą esame apdraudę civilinės atsakomybės draudimu, tad mums patikėtas turtas yra apdraustas nuo galimų pažeidimų.

Galime didžiuotis subūrę šaunią, jaunatvišką, stiprią ir patyrusią komandą, kuri visuomet pagelbės ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Taigi, palikite savo logistikos rūpesčius mums ir kreipkitės jau šiandien!

Teikiame šias paslaugas:

             
Pridėti atsiliepimą